Продукція > ORION FANS > OA172SAPL-22-1WB
OA172SAPL-22-1WB
OA172SAPL-22-1WB Orion Fans
OA172SAPL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 172X150X38MM
Power (Watts): 28.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 211.0 CFM (5.91m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.0dB(A)
Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: 230VAC 172X150X38MM, Power (Watts): 28.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 211.0 CFM (5.91m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.0dB(A), Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa), Part Status: Active.