Продукція > ORION FANS > OA172SAPL-22-3TB
OA172SAPL-22-3TB
OA172SAPL-22-3TB Orion Fans
OA172SAPL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 172X150X38MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 26.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1700 RPM
Air Flow: 103.0 CFM (2.88m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Написати відгук
Description: 230VAC 172X150X38MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 26.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1700 RPM, Air Flow: 103.0 CFM (2.88m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA172SAPL-22-3TB OA172SAPL-22-3TB Виробник : Orion Fans OA172SAPL-1391985.pdf AC Fans AC Fan, 172x150x38mm, 220VAC, 103CFM, Ball Bearing, Terminals