Продукція > ORION FANS > OA180APL-11-1WB
OA180APL-11-1WB
OA180APL-11-1WB Orion Fans
OA180APL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 180X65MM 115VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 70.0W
Features: Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 405.0 CFM (11.34m³/min)
Width: 65.00mm
Weight: 4 lbs (1.8 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 60.0dB
Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 149 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 180X65MM 115VAC WIRE, Packaging: Box, Power (Watts): 70.0W, Features: Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 405.0 CFM (11.34m³/min), Width: 65.00mm, Weight: 4 lbs (1.8 kg), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 60.0dB, Static Pressure: 0.830 in H2O (206.7 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180APL-11-1WB OA180APL-11-1WB Виробник : Orion Fans OA180APL-1623451.pdf AC Fans AC Fan, 180x65mm, 115VAC, 405CFM, 70W, 60dBA, 3300RPM, Dual Ball Bearing, Wire Leads