Продукція > ORION FANS > OA180APL-11-2TB
OA180APL-11-2TB
OA180APL-11-2TB Orion Fans
OA180APL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AC 180X65 115V BALL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50.0W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 280.0 CFM (7.84m³/min)
Width: 65.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 135 шт:
Написати відгук
Description: FAN AC 180X65 115V BALL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50.0W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 280.0 CFM (7.84m³/min), Width: 65.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180APL-11-2TB OA180APL-11-2TB Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-2560498.pdf AC Fans AC Fan, 180x65mm, 115VAC, 280CFM, 50W, 47dBA, 2200RPM, Dual Ball, Terminal