Продукція > ORION FANS > OA180APL-11-3WB
OA180APL-11-3WB
OA180APL-11-3WB Orion Fans
OA180APL-3239346.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Axial Fan, 180x180x65mm, 115VAC, 210CFM, 38W, 40dBA, 1650RPM, Ball, Lead Wires
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AC 180X65 115V BALL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 38.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Air Flow: 210.0 CFM (5.88m³/min), Width: 65.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180APL-11-3WB OA180APL-11-3WB Виробник : Orion Fans OA180APL.pdf Description: FAN AC 180X65 115V BALL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 38.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 210.0 CFM (5.88m³/min)
Width: 65.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa)