Продукція > ORION FANS > OA180APL-22-2WB
OA180APL-22-2WB
OA180APL-22-2WB Orion Fans
OA180APL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 180X180X65MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 280.0 CFM (7.84m³/min)
Width: 65.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.0dB(A)
Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Написати відгук
Description: 230VAC 180X180X65MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 280.0 CFM (7.84m³/min), Width: 65.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.0dB(A), Static Pressure: 0.580 in H2O (144.5 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180APL-22-2WB OA180APL-22-2WB Виробник : Orion Fans OA180APL.pdf AC Fans Axial Fan, 180x180x65mm, 230VAC, 280CFM, 50W, 47dBA, 2200RPM, Ball, Lead Wires