Продукція > ORION FANS > OA180APL-22-3TB
OA180APL-22-3TB
OA180APL-22-3TB Orion Fans
OA180APL.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 180X180X65MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 38.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1650 RPM
Air Flow: 210.0 CFM (5.88m³/min)
Width: 65.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB(A)
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa)
Написати відгук
Description: 230VAC 180X180X65MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 38.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1650 RPM, Air Flow: 210.0 CFM (5.88m³/min), Width: 65.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0dB(A), Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA180APL-22-3TB OA180APL-22-3TB Виробник : Orion Fans OA180apl-474710.pdf AC Fans AC Fan, 180x65mm, 230VAC, 210CFM, Ball Bearing, Terminals