Продукція > ORION FANS > OA205AN-22-1TB1856
OA205AN-22-1TB1856
OA205AN-22-1TB1856 Orion Fans
OA205AN_metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 205X72MM 230VAC TERM
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 205mm L x 205mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 590.0 CFM (16.52m³/min)
Width: 72.00mm
Weight: 5.1 lbs (2.3 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP56 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 67.0dB
Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 205X72MM 230VAC TERM, Power (Watts): 80.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Box, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 205mm L x 205mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 590.0 CFM (16.52m³/min), Width: 72.00mm, Weight: 5.1 lbs (2.3 kg), Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP56 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 67.0dB, Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA205AN-22-1TB1856 OA205AN-22-1TB1856 Виробник : Orion Fans OA205AN_metal-3239393.pdf AC Fans Axial Fan, 205x205x72mm, 230VAC, 590CFM, 80W, 67.4dBA, Ball, Terminal, IP56