Продукція > ORION FANS > OA205AP-11-1TB1869K
OA205AP-11-1TB1869K
OA205AP-11-1TB1869K Orion Fans
OA205AP-IP69K.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: AC FAN, IP69K, 205X205X72MM, 115
Packaging: Box
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 205mm L x 205mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 590.0 CFM (16.52m³/min)
Width: 72.00mm
Weight: 5.2 lbs (2.4 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 67.0dB
Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 83 шт:
Написати відгук
Description: AC FAN, IP69K, 205X205X72MM, 115, Packaging: Box, Power (Watts): 80.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 205mm L x 205mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 590.0 CFM (16.52m³/min), Width: 72.00mm, Weight: 5.2 lbs (2.4 kg), Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 67.0dB, Static Pressure: 0.860 in H2O (214.2 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA205AP-11-1TB1869K OA205AP-11-1TB1869K Виробник : Orion Fans OA205AP_IP69K-1917835.pdf AC Fans Axial Fan, 205x205x72mm, 115VAC, 590CFM, 80W, 67.4dBA, Ball, Terminal, IP69K