Продукція > ORION FANS > OA225AP-22-1TB1869K
OA225AP-22-1TB1869K
OA225AP-22-1TB1869K Orion Fans
OA225AP_IP69K-1917813.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Fan, 225x80mm, 230VAC, 620CFM, 80W, 66dB, 3100RPM, 0.74"H2O, Ball, Term, IP69K
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC FAN, IP69K, 225X225X80MM, 230, Packaging: Box, Power (Watts): 80.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 225mm L x 225mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 620.0 CFM (17.36m³/min), Width: 80.00mm, Weight: 4.8 lbs (2.2 kg), Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 66.0dB, Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa), Part Status: Active.
Packaging: Box
Power (Watts): 80.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 225mm L x 225mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 620.0 CFM (17.36m³/min)
Width: 80.00mm
Weight: 4.8 lbs (2.2 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 66.0dB
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)