Продукція > ORION FANS > OA254AN-11-1TB.
OA254AN-11-1TB.
OA254AN-11-1TB. ORION FANS
3162330.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OA254AN-11-1TB. - AXIAL FAN, BALL, 700CFM, 65DB, 70W, 115V
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: Terminals
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 70W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 115V
Außentiefe: 89mm
Geräuschentwicklung: 65dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 700cu.ft/min
Lüfterrahmen: Circular
Produktpalette: OA254AN Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 254mm
Nenndrehzahl: 2200rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA254AN-11-1TB. - AXIAL FAN, BALL, 700CFM, 65DB, 70W, 115V, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: Terminals, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 70W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 115V, Außentiefe: 89mm, Geräuschentwicklung: 65dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 700cu.ft/min, Lüfterrahmen: Circular, Produktpalette: OA254AN Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 254mm, Nenndrehzahl: 2200rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).