Продукція > ORION FANS > OA254AN-11-2WB
OA254AN-11-2WB
OA254AN-11-2WB Orion Fans
OA254AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AC 254MM(10") 115V 620CFM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 45.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 600.0 CFM (16.80m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.0dB(A)
Static Pressure: 0.450 in H2O (112.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 95 шт:
Написати відгук
Description: FAN AC 254MM(10") 115V 620CFM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 45.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 600.0 CFM (16.80m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.0dB(A), Static Pressure: 0.450 in H2O (112.1 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AN-11-2WB OA254AN-11-2WB Виробник : Orion Fans OA254AN.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 254x254x89mm, 115VAC, 600CFM, 45W, 55dBA, 2000RPM, Ball, Leads