Продукція > ORION FANS > OA254AN-11-3WB
OA254AN-11-3WB
OA254AN-11-3WB Orion Fans
OA254AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 254X89MM
Power (Watts): 32.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1100 RPM
Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 115VAC 254X89MM, Power (Watts): 32.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1100 RPM, Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa).
Інші пропозиції OA254AN-11-3WB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AN-11-3WB OA254AN-11-3WB Виробник : Orion Fans OA254AN.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 254x254x89mm, 115VAC, 320CFM, 32W, 48dBA, 1100RPM, Ball, Leads