Продукція > ORION FANS > OA254AN-22-1TB
OA254AN-22-1TB
OA254AN-22-1TB Orion Fans
OA254AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 70.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 700.0 CFM (19.60m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 5.4 lbs (2.4 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.0dB
Static Pressure: 0.531 in H2O (132.3 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 123 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 70.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 700.0 CFM (19.60m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 5.4 lbs (2.4 kg), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 65.0dB, Static Pressure: 0.531 in H2O (132.3 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AN-22-1TB OA254AN-22-1TB Виробник : Orion Fans OA254AN.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 254x254x89mm, 230VAC, 700CFM, 70W, 65dBA, 2200RPM, Ball, Leads