Продукція > ORION FANS > OA254AN-22-1WB
OA254AN-22-1WB
OA254AN-22-1WB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Power (Watts): 70.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 700.0 CFM (19.60m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.0dB
Static Pressure: 0.530 in H2O (132.0 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Power (Watts): 70.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 700.0 CFM (19.60m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 65.0dB, Static Pressure: 0.530 in H2O (132.0 Pa).
Інші пропозиції OA254AN-22-1WB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AN-22-1WB OA254AN-22-1WB Виробник : Orion Fans AC Fans Tubeaxial Fan, 254x254x89mm, 230VAC, 700CFM, 70W, 65dBA, 2200RPM, Ball, Leads