Продукція > ORION FANS > OA254AN-22-2TB
OA254AN-22-2TB
OA254AN-22-2TB Orion Fans
OA254AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 230VAC 254X89MM
Power (Watts): 45.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 600.0 CFM (16.80m³/min)
Width: 89.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.0dB(A)
Static Pressure: 0.450 in H2O (112.1 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 230VAC 254X89MM, Power (Watts): 45.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 600.0 CFM (16.80m³/min), Width: 89.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.0dB(A), Static Pressure: 0.450 in H2O (112.1 Pa).
Інші пропозиції OA254AN-22-2TB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254AN-22-2TB OA254AN-22-2TB Виробник : Orion Fans OA254AN.pdf AC Fans Tubeaxial Fan, 254x254x89mm, 230VAC, 600CFM, 45W, 55dBA, 2000RPM, Ball, Leads