Продукція > ORION FANS > OA254EC-11-1TBXCIP68A
OA254EC-11-1TBXCIP68A
OA254EC-11-1TBXCIP68A Orion Fans
OA254EC_XC_IP68_ATEX.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: EC FAN 254X89MM 115VAC IP68
Packaging: Box
Power (Watts): 75.0W
Features: Electronic Commutation (EC)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.6 lbs (2.1 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 70.0dB
Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EC FAN 254X89MM 115VAC IP68, Packaging: Box, Power (Watts): 75.0W, Features: Electronic Commutation (EC), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 830.0 CFM (23.24m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 4.6 lbs (2.1 kg), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 70.0dB, Static Pressure: 1.200 in H2O (298.9 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254EC-11-1TBXCIP68A OA254EC-11-1TBXCIP68A Виробник : Orion Fans OA254EC_XC_IP68_ATEX-3239795.pdf EC Fans EC Axial Fan, 254x254x89mm, 115VAC, 830CFM, 2750RPM, 1.2"H20, IP68/ATEX