Продукція > ORION FANS > OA254EC-UR-1TBIP68A
OA254EC-UR-1TBIP68A
OA254EC-UR-1TBIP68A Orion Fans
OA254EC_IP68_ATEX.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 254X89MM 95-264VAC IP68/ATEX
Packaging: Box
Power (Watts): 22.00W
Features: Electronic Commutation (EC)
Voltage - Rated: 95 ~ 264VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1700 RPM
Air Flow: 500.0 CFM (14.00m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.6 lbs (2.1 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.0dB
Static Pressure: 0.480 in H2O (119.6 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN 254X89MM 95-264VAC IP68/ATEX, Packaging: Box, Power (Watts): 22.00W, Features: Electronic Commutation (EC), Voltage - Rated: 95 ~ 264VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1700 RPM, Air Flow: 500.0 CFM (14.00m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 4.6 lbs (2.1 kg), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.0dB, Static Pressure: 0.480 in H2O (119.6 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254EC-UR-1TBIP68A OA254EC-UR-1TBIP68A Виробник : Orion Fans OA254EC_IP68_ATEX-3239131.pdf EC Fans EC Axial Fan, Universal Range, 254x254x89mm, 115VAC/230VAC, 0.48"H20, IP68/ATEX