Продукція > ORION FANS > OA254LFGS221TXC
OA254LFGS221TXC Orion Fans
OA254LFGS_XC_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN TUBEAXIAL 317X317MM 230VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 75.0W
Features: Capacitor, Kit, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 317mm L x 317mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 850.0 CFM (23.80m³/min)
Width: 130.5mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals or 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 69.0dB
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN TUBEAXIAL 317X317MM 230VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 75.0W, Features: Capacitor, Kit, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 317mm L x 317mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 850.0 CFM (23.80m³/min), Width: 130.5mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals or 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 69.0dB, Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa).
Інші пропозиції OA254LFGS221TXC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA254LFGS221TXC OA254LFGS221TXC Виробник : Orion Fans OA254LFGS_XC-3239629.pdf AC Fans Louvered Filter Fan Slide Guard Kit with 254mm Fan, 317x130.5mm, 230VAC, IP55