Продукція > ORION FANS > OA280AP-11-1TB1868
OA280AP-11-1TB1868
OA280AP-11-1TB1868 Orion Fans
OA280AP-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN 115AC 280X280X89MM IP68 TERM
Power (Watts): 210W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 1300.0 CFM (36.40m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 7.4 lbs (3.4 kg)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 73.0dB
Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 39 шт:
Написати відгук
Description: FAN 115AC 280X280X89MM IP68 TERM, Power (Watts): 210W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Box, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 1300.0 CFM (36.40m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 7.4 lbs (3.4 kg), Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 73.0dB, Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa), Part Status: Active.