Продукція > ORION FANS > OA280LFGH221T
OA280LFGH221T
OA280LFGH221T Orion Fans
OA280LFGH_Series.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 322.7X133.4MM 230VAC
Packaging: Box
Power (Watts): 158W
Features: Capacitor, Kit, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 322.7mm L x 322.7mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 1130.0 CFM (31.64m³/min)
Width: 133.4mm
Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Termination: Terminal Block
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 70.0dB
Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 322.7X133.4MM 230VAC, Packaging: Box, Power (Watts): 158W, Features: Capacitor, Kit, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 322.7mm L x 322.7mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 1130.0 CFM (31.64m³/min), Width: 133.4mm, Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C), Termination: Terminal Block, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 70.0dB, Static Pressure: 0.650 in H2O (161.9 Pa).
Інші пропозиції OA280LFGH221T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA280LFGH221T OA280LFGH221T Виробник : Orion Fans OA280LFGH-1623323.pdf AC Fans Louvered Filter Fan Hinged Guard Kit with 280mm Fan Installed, 322.7x133.4mm, 230VAC, 1130CFM, 148W, 70dBA, 2700RPM, IP54 Rated