OA300ST-230
OA300ST-230 Orion Fans
OA300ST.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 3 FAN TRAY 230V 8" DEEP 310CFM
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Fans AC Fan Tray, 3 Unit, 230VAC, 310CFM, 45W, 53dBA, 3000RPM, Short, 432x203x44.5mm.
Інші пропозиції OA300ST-230
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA300ST-230 OA300ST-230 Виробник : Orion Fans OA300ST_120_230-1623531.pdf AC Fans AC Fan Tray, 3 Unit, 230VAC, 310CFM, 45W, 53dBA, 3000RPM, Short, 432x203x44.5mm