Продукція > ORION FANS > OA300ST-23003
OA300ST-23003
OA300ST-23003 Orion Fans
OA300ST-3239512.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Smart AC Fan Tray, 3 Unit, 230VAC, Hub Mounted Thermistor, Short, 432x203x44.5mm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 372-381 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3 FAN 230V SMART TRAY HUB SENSOR, Packaging: Box, Size / Dimension: 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan Tray, Specifications: Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM, Part Status: Active.
Інші пропозиції OA300ST-23003
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA300ST-23003 OA300ST-23003 Виробник : Orion Fans OA300ST.pdf Description: 3 FAN 230V SMART TRAY HUB SENSOR
Packaging: Box
Size / Dimension: 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm)
Voltage - Input: 230VAC