Продукція > ORION FANS > OA300ST-23004
OA300ST-23004
OA300ST-23004 Orion Fans
OA300ST.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 3 FAN 230V SMART TRAY REMOTE
Packaging: Box
Size / Dimension: 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Fan Tray
Specifications: Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3 FAN 230V SMART TRAY REMOTE, Packaging: Box, Size / Dimension: 17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan Tray, Specifications: Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM.
Інші пропозиції OA300ST-23004
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA300ST-23004 OA300ST-23004 Виробник : Orion Fans OA300ST-1623327.pdf AC Fans Smart AC Fan Tray, 3 Unit, 230VAC, 310CFM, 45W, 53dBA, Remote Detachable Thermistor, Short, 432x203x44.5mm