Продукція > ORION FANS > OA80AP-11-1WS
OA80AP-11-1WS
OA80AP-11-1WS Orion Fans
OA80AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 9.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 9.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.0dB, Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA80AP-11-1WS OA80AP-11-1WS Виробник : Orion Fans OA80AP.pdf AC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 30CFM, 12W, 34.2dBA, 2800RPM, Sleeve, Wire, IP55