Продукція > ORION FANS > OA80AP-11-2TB1855
OA80AP-11-2TB1855
OA80AP-11-2TB1855 Orion Fans
OA80AP_Metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 80X38MM METAL
Power (Watts): 10.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2450 RPM
Air Flow: 26.0 CFM (0.728m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.4dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 115VAC 80X38MM METAL, Power (Watts): 10.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2450 RPM, Air Flow: 26.0 CFM (0.728m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.4dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA80AP-11-2TB1855 OA80AP-11-2TB1855 Виробник : Orion Fans OA80-metal-472213.pdf AC Fans AC Fan for Harsh Environment, All Metal, 80x38mm, 115VAC, 23CFM, Ball Bearing, Terminals, IP55