Продукція > ORION FANS > OA80AP-11-2WB
OA80AP-11-2WB
OA80AP-11-2WB Orion Fans
KINC_S_A0007335366_1-2560498.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans AC Fan, 80x38mm, 115VAC, 25CFM, 9W, 32dBA, 2300RPM, Dual Ball Bearing, Lead Wire
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE, Packaging: Box, Power (Watts): 9.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA80AP-11-2WB OA80AP-11-2WB Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 9.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)