Продукція > ORION FANS > OA80AP-11-3TB
OA80AP-11-3TB
OA80AP-11-3TB Orion Fans
OA80AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 9.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1950 RPM
Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.0dB
Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa)
на замовлення 334 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 9.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1950 RPM, Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.0dB, Static Pressure: 0.070 in H2O (17.4 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA80AP-11-3TB OA80AP-11-3TB Виробник : Orion Fans OA80AP.pdf AC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 16CFM, 5W, 20.1dBA, 1725RPM, Ball, Wire, IP55