Продукція > ORION FANS > OA80AP-22-1TB1855
OA80AP-22-1TB1855
OA80AP-22-1TB1855 Orion Fans
OA80AP_Metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Power (Watts): 13.00W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 33.0 CFM (0.924m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.95 lb (430.91 g)
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM, Power (Watts): 13.00W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 33.0 CFM (0.924m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.95 lb (430.91 g), Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB, Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA80AP-22-1TB1855 OA80AP-22-1TB1855 Виробник : Orion Fans OA80-metal-472213.pdf AC Fans AC Fan for Harsh Environment, All Metal, 80x38mm, 230VAC, Ball Bearing, Terminals, IP55