Продукція > ORION FANS > OA80AP-22-2TB
OA80AP-22-2TB
OA80AP-22-2TB Orion Fans
OA80AP-3239894.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Axial Fan, 80x80x38mm, 230VAC, 23CFM, 12W, 26.3dBA, 2375RPM, Ball, Wire, IP55
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 12.00W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB, Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa).
Інші пропозиції OA80AP-22-2TB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA80AP-22-2TB OA80AP-22-2TB Виробник : Orion Fans OA80AP.pdf Description: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 12.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)