Продукція > ORION FANS > OA825AP-11-3TB
OA825AP-11-3TB
OA825AP-11-3TB Orion Fans
OA825AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 80X27MM 115VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 4.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1900 RPM
Air Flow: 16.0 CFM (0.448m³/min)
Width: 27.00mm
Weight: 0.573 lb (259.91 g)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 19.0dB
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
на замовлення 340 шт:
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X27MM 115VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 4.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1900 RPM, Air Flow: 16.0 CFM (0.448m³/min), Width: 27.00mm, Weight: 0.573 lb (259.91 g), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 19.0dB, Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA825AP-11-3TB OA825AP-11-3TB Виробник : Orion Fans OA825AP.pdf AC Fans Axial Fan, 80x80x25mm, 115VAC, 16CFM, 4W, 19dBA, 1900RPM, Ball, Lead Wires, IP55