Продукція > ORION FANS > OA92AP-22-2TB
OA92AP-22-2TB
OA92AP-22-2TB Orion Fans
OA92AP-3239380.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Fans Axial Fan, 92x92x25mm, 230VAC, 27CFM, 10W, 22dBA, 2300RPM, Ball, Lead Wires
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X26MM 230VAC TERM, Packaging: Box, Power (Watts): 10.00W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2300 RPM, Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min), Width: 26.00mm, Weight: 0.644 lb (292.11 g), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.0dB, Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OA92AP-22-2TB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA92AP-22-2TB OA92AP-22-2TB Виробник : Orion Fans OA92AP.pdf Description: FAN AXIAL 92X26MM 230VAC TERM
Packaging: Box
Power (Watts): 10.00W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2300 RPM
Air Flow: 27.0 CFM (0.756m³/min)
Width: 26.00mm
Weight: 0.644 lb (292.11 g)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.0dB
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)