Продукція > ORION FANS > OA92EC-UR-1WBXC.
OA92EC-UR-1WBXC.
OA92EC-UR-1WBXC. ORION FANS
3162460.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OA92EC-UR-1WBXC. - AXIAL FAN, BALL, 92MM, 56CFM, WIRE LEAD
tariffCode: 0
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 8
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: -
AC-Nennspannung: 110V / 220V
Außentiefe: 25
Geräuschentwicklung: 35
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 56
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OA92EC XC Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 92
Nenndrehzahl: 2600
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OA92EC-UR-1WBXC. - AXIAL FAN, BALL, 92MM, 56CFM, WIRE LEAD, tariffCode: 0, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 8, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: -, AC-Nennspannung: 110V / 220V, Außentiefe: 25, Geräuschentwicklung: 35, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 56, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OA92EC XC Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 92, Nenndrehzahl: 2600, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).