Продукція > ORION FANS > OA938AP-11-2TB1855
OA938AP-11-2TB1855
OA938AP-11-2TB1855 Orion Fans
OA938AP_metal.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 115VAC 92X38MM METAL
Power (Watts): 11.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 42.0 CFM (1.18m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.4dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 115VAC 92X38MM METAL, Power (Watts): 11.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 42.0 CFM (1.18m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.4dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OA938AP-11-2TB1855 OA938AP-11-2TB1855 Виробник : Orion Fans OA938AP_metal-1623505.pdf AC Fans Axial Fan, 92x92x38mm, 115VAC, 42CFM, 11W, 33.4dBA, 2600RPM, Ball, Wire, IP55