Продукція > ORION FANS > OAB220-11-456
OAB220-11-456
OAB220-11-456 Orion Fans
OAB220-11-456.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 3-SPEED 115VAC IMPELLER
Packaging: Box
Power (Watts): 48.00W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 220mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1430 RPM
Air Flow: 265.0 CFM (7.42m³/min)
Width: 76.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 62.0dB
Static Pressure: 1.020 in H2O (254.1 Pa)
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: 3-SPEED 115VAC IMPELLER, Packaging: Box, Power (Watts): 48.00W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 220mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1430 RPM, Air Flow: 265.0 CFM (7.42m³/min), Width: 76.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 62.0dB, Static Pressure: 1.020 in H2O (254.1 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB220-11-456 OAB220-11-456 Виробник : Orion Fans Knight-Electronics_01-18-2024-OAB220-11-456.pdf Blowers & Centrifugal Fans Impeller, 220x76mm Round, 3 Speed, High: 115VAC, 265CFM, 48W, 1.02"H2O, IP54