Продукція > ORION FANS > OAB22599-22-1
OAB22599-22-1
OAB22599-22-1 Orion Fans
OAB22599.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 225X99 230V W/CAP
Power (Watts): 157W
Features: Permanent Split Capacitor Motor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Air Flow: 770.0 CFM (21.56m³/min)
Width: 99.00mm
Weight: 5.1 lbs (2.3 kg)
Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 71.0dB
Static Pressure: 2.600 in H2O (647.7 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 225X99 230V W/CAP, Power (Watts): 157W, Features: Permanent Split Capacitor Motor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Round - 225mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Air Flow: 770.0 CFM (21.56m³/min), Width: 99.00mm, Weight: 5.1 lbs (2.3 kg), Operating Temperature: -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C), Termination: 4 Wire Leads, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 71.0dB, Static Pressure: 2.600 in H2O (647.7 Pa), Part Status: Active.