OAB318-11-1
OAB318-11-1 Orion Fans
OAB318.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN IMP MTRZD 318X154 115V W/CAP
Power (Watts): 155W
Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 318mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1580 RPM
Air Flow: 1165.0 CFM (32.62m³/min)
Width: 154.5mm
Weight: 8.8 lbs (4 kg)
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 66.0dB
Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: FAN IMP MTRZD 318X154 115V W/CAP, Power (Watts): 155W, Features: Permanent Split Capacitor Motor, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Box, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 318mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1580 RPM, Air Flow: 1165.0 CFM (32.62m³/min), Width: 154.5mm, Weight: 8.8 lbs (4 kg), Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 66.0dB, Static Pressure: 1.600 in H2O (398.6 Pa), Part Status: Active.