Продукція > ORION FANS > OAB908AN-11-3
OAB908AN-11-3
OAB908AN-11-3 Orion Fans
OAB908AN.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 183X70MM 115VAC WIRE
Packaging: Box
Power (Watts): 60.0W
Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 183mm L x 189.8mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1000 RPM
Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min)
Width: 70.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 40.0dB
Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 183X70MM 115VAC WIRE, Packaging: Box, Power (Watts): 60.0W, Features: Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 183mm L x 189.8mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1000 RPM, Air Flow: 50.0 CFM (1.40m³/min), Width: 70.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 40.0dB, Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa).
Інші пропозиції OAB908AN-11-3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAB908AN-11-3 OAB908AN-11-3 Виробник : Orion Fans OAB908AN-3239677.pdf Blowers & Centrifugal Fans Blower, 190x183x70mm, 115VAC, 50CFM, 60W, 40dBA, 1000RPM, 1.1inH2O, Ball, Lead