Продукція > ORION FANS > OAM82AN-11-1WB
OAM82AN-11-1WB
OAM82AN-11-1WB Orion Fans
OAM.pdf
Виробник: Orion Fans
AC Motors Motor, 200mm Impeller, 115VAC, 33W Input, 5W Output, 0.21A, 1500RPM, 48x99x82mm
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC MOTORS - 115V 48 X 99 X 82MM, Packaging: Box, Length: 3.35" (85.0mm), Fan Accessory Type: Motor, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAM82AN-11-1WB OAM82AN-11-1WB Виробник : Orion Fans OAM.pdf Description: AC MOTORS - 115V 48 X 99 X 82MM
Packaging: Box
Length: 3.35" (85.0mm)