Продукція > ORION FANS > OAM92AN-11-1WB
OAM92AN-11-1WB
OAM92AN-11-1WB Orion Fans
OAM.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: AC MOTORS - 115V 48 X 99 X 92MM
Packaging: Box
Length: 3.54" (90.0mm)
Fan Accessory Type: Motor
Part Status: Active
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC MOTORS - 115V 48 X 99 X 92MM, Packaging: Box, Length: 3.54" (90.0mm), Fan Accessory Type: Motor, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAM92AN-11-1WB OAM92AN-11-1WB Виробник : Orion Fans OAM-2999433.pdf AC, DC & Servo Motors Motor, 230mm Impeller, 115VAC, 40W Input, 10W Output, 0.25A, 1500RPM, 48x99x92mm