OAR3R010JLF
OAR3R010JLF BI Technologies / TT Electronics
OAR.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Current Sense Resistors - Through Hole 0.01 OHM 5%
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 0.01 Ohm 5% 3W ±20ppm/°C Bare Metal RDL.
Інші пропозиції OAR3R010JLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAR3R010JLF OAR3R010JLF Виробник : IRC (TT electronics) oar.pdf Res Metal Film 0.01 Ohm 5% 3W ±20ppm/°C Bare Metal RDL