OAR5-R020-J
OAR5-R020-J IRC (TT electronics)
oar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 0.02 Ohm 5% 5W ±20ppm/°C Bare Metal RDL
Написати відгук
Інші пропозиції OAR5-R020-J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAR5R020J OAR5R020J Виробник : Welwyn Components / TT Electronics Current Sense Resistors - Through Hole 0.02 OHM 5%