OAR5R005F
OAR5R005F IRC (TT electronics)
oar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 0.005 Ohm 1% 5W ±20ppm/°C Bare Metal RDL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук