OAR5R005JLF
OAR5R005JLF IRC / TT Electronics
OAR-3032352.pdf
Виробник: IRC / TT Electronics
Current Sense Resistors - Through Hole 0.005 OHM 5%
на замовлення 1208 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Metal Film 0.005 Ohm 5% 5W ±20ppm/°C Bare Metal RDL.
Інші пропозиції OAR5R005JLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAR5R005JLF OAR5R005JLF Виробник : IRC (TT electronics) oar.pdf Res Metal Film 0.005 Ohm 5% 5W ±20ppm/°C Bare Metal RDL