OAR5R030JLF
OAR5R030JLF IRC (TT electronics)
oar.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 0.03 Ohm 5% 5W ±30ppm/°C Bare Metal RDL Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції OAR5R030JLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OAR5R030JLF OAR5R030JLF Виробник : Welwyn Components / TT Electronics OAR-1528373.pdf Current Sense Resistors - Through Hole 0.03 OHM 5%