OARS1-R01FI
OARS1-R01FI IRC (TT electronics)
oars.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Alloy 0.01 Ohm 1% 2W ±40ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук