Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBD300-12GM40-E4-V1
OBD300-12GM40-E4-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
257828_eng.pdf?v=20240609030427
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Packaging: Box
Adjustment Type: Fixed
Sensing Distance: 0" ~ 11.811" (0mm ~ 300mm)
Sensing Method: Diffuse
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Output Configuration: Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector, M12
Light Source: Red (640nm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Fixed, Sensing Distance: 0" ~ 11.811" (0mm ~ 300mm), Sensing Method: Diffuse, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Output Configuration: Dark-ON/Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, M12, Light Source: Red (640nm).