Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBD500-18GM60-E4-IR-1C
OBD500-18GM60-E4-IR-1C
OBD500-18GM60-E4-IR-1C Pepperl+Fuchs, Inc.
70113328-100145_eng.pdf?v=20240609030427
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0.000" ~ 19.685" (0mm ~ 500mm)
Sensing Method: Diffuse
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Output Configuration: NPN - Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1ms
Ingress Protection: IP67
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Infrared LED
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0.000" ~ 19.685" (0mm ~ 500mm), Sensing Method: Diffuse, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Output Configuration: NPN - Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1ms, Ingress Protection: IP67, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Infrared LED.