OBD800-R103-2EP-IO
OBD800-R103-2EP-IO Pepperl+Fuchs, Inc.
267075-100256_eng.pdf
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0.079" ~ 31.496" (2mm ~ 800mm)
Sensing Method: Diffuse
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Output Configuration: Push-Pull
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IP67, IP69, IP69K
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Red LED
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0.079" ~ 31.496" (2mm ~ 800mm), Sensing Method: Diffuse, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Output Configuration: Push-Pull, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IP67, IP69, IP69K, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Red LED.