Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBE10M-18GM60-E5-IR-1C
OBE10M-18GM60-E5-IR-1C
OBE10M-18GM60-E5-IR-1C Pepperl+Fuchs, Inc.
70134681_eng.pdf?v=20240613031158
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0" ~ 393.701" (0m ~ 10m)
Sensing Method: Through-Beam
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Output Configuration: PNP - Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1ms
Ingress Protection: IP67
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Infrared LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0" ~ 393.701" (0m ~ 10m), Sensing Method: Through-Beam, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Output Configuration: PNP - Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1ms, Ingress Protection: IP67, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Infrared LED.